O firmie

Posiadamy bogate doświadczenie poparte wieloletnią działalnością i stosownymi uprawnieniami. Dzięki wykwalifikowanej kadrze każdy Klient może liczyć na profesjonalną i rzetelną obsługę. Ciągła inwestycja w rozwój firmy i współpracowników sprawia, że nawiązując z nami kontakty handlowe - gwarantujemy Państwu zawsze aktualność dostępnych rozwiązań w zakresie prawa jak i inwestycji.

Zajmujemy się kompleksowymi usługami z zakresu prawa, finansów, zarządzania oraz budownictwa. Realizujemy transakcje (dostawy towarów) wewnątrzwspólnotowe, w tym substancji niebezpiecznych i preparatów niebezpiecznych.

Jedną z głównych działalności firmy jest profesjonalne doradztwo prawnicze z zakresu prawa cywilnego, karnego, administracyjnego i gospodarczego. Posiadamy rzetelnie wyselekcjonowaną kadrę składającą się z profesjonalnych ekspertów z zakresu obowiązującego prawa. Każdy Klient reprezentowany przez nas przed organami państwowymi, może być pewny rozwiązań optymalnych do danej sytuacji.

Ponadto posiadamy bogatą ofertę usług finansowych co pozwala nam na kompleksową obsługą finansową przedsiębiorstw. Dzięki współpracy z instytucjami bankowymi jesteśmy w stanie doradzić Państwa firmie optymalne rozwiązania finansowe, dzięki którym będą mogli Państwo realizować swoje plany inwestycyjne.

Dodatkową działalnością firmy są usługi projektowo-budowlane. Dzięki zdobytemu doświadczeniu w zakresie prawa i finansów jesteśmy w stanie doradzić optymalne rozwiązania przy planowaniu i wykonywaniu inwestycji. Ponadto zajmujemy się kompleksową realizacją wszelkiego typu inwestycji budowlanych w zakresie projektowania, wykonawstwa i finansowania.

Zarząd:
1. Prezes zarządu - mgr Anna Pękala-Bartel
2. Prokurent (Dyrektor Wykonawczy) - Wiesław Bartel